Koltuk Yıkama Keçiören'de Evde Yerinde Koltuk Yıkama

Yerinde Koltuk Yıkama

Keçiören Koltuk Yıkama firması olarak, koltuklarınızı özel şampuanlar kullanarak tüm mikroplardan arındırıyoruz ve ilk günkü haline getiriyoruz. Özel makineler kullanılarak derinlemesine temizlenen koltuklarınızı gördüğünüzde siz de gözlerinize inanamayacaksınız.

Koltuk Yıkama işlemi, ciddiye alınması gereken bir faaliyettir. Şüphesiz olarak evlerimizde ve iş yerlerimizde en çok kullandığımız eşyaların başındadır kumaş koltuklarımız. Bu nedenle yılda en az bir kere mutlaka yıkama işlemine tabi tutulmaları gerekir. Koltuk kumaşları kir, mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir.

Koltuklarınız üzerinde leke çıkarma işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Koltuklarınızın temizleme işlemleri, otomatik makineler ile püskürtme-çekme sistemi ile yapılmaktadır.

Koltuk takımı yıkama en kötü ihtimalle yılda en az bir kere yapılmalıdır. Uzun süre koltuk yıkama işlemi görmeyen koltuklar üzerinde lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir. Belli periyotlarda yıkanan koltuklar, hem hijyen hem de görünüm bakımından çok daha iyi olacaklardır. Temiz koltuğun ömrü de daha uzun olur. Bizim tavsiyemiz koltukların yılda 2 defa yıkanmasıdır. Yılda bir kere yıkanan koltuk, görünüm bakımından iyi olabilir fakat 1 sene uzun bir zaman olduğundan hijyeni sağlamak zor olabilir.

Diğer Hizmetler

Halı Yıkama ihtiyaçlarınızda Keçiören Halı Yıkama olarak çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Web Tasarım ve SEO: MOZ TASARIM